Florida High School Helmets

St. Lucie West Centennial
Eagles
(Port St. Lucie)

Fort Pierce Westwood
Panthers
(Fort Pierce)

Chaminade-Madonna Prep
Lions
(Hollywood)

Deerfield Beach Bucks
(Deerfield)

Miramar Patriots
(Miramar)

St. Thomas Aquinas
Raiders
(Fort Lauderdale)

Upper Room Chrst. Acad.
Soaring Eagles
(Lauderhill)

Dr. Phillips Panthers
(Orlando)

American Heritage
Patriots
(Plantation)

First Coast Buccaneers
(Jacksonville)

Pahokee Blue Devils
(Pahokee)

Armwood Hawks
(Seffner)

Boca Ciega Pirates
(Gulfport)

Brandon Eagles
(Brandon)

Clearwater Central Cath.
Marauders
(Clearwater)

Dixie M. Hollins Rebels
(St. Petersburg)

Gibbs Gladiators
(St. Petersburg)

Jackson Generals
(Miami)

Northeast Vikings
(St. Petersburg)

Palm Beach Gators
(Palm Beach)

Pinellas Park Patriots
(Largo)

Plant City Raiders
(Plant City)

Rockledge Raiders
(Rockledge)

St. John Nuemann Celtics
(Naples)

Tampa Bay Christian Aca.
Rams
(Tampa)

Wesley Chapel Wildcats
(Wesley Chapel)

West Orange Warriors
(Winter Garden)

Okeechobee Brahmans
(Okeechobee)

Oviedo Lions
(Oviedo)

Bishop Snyder Cardinals
(Jacksonville)

Estero Wildcats
(Estero)

Braddock Bulldogs
(Miami)

East Ridge Knights
(Clermont)

Belen Jesuit Wolverines
(Miami)

Boca Raton Bobcats
(Boca Raton)

Forest Hill Falcons
(West Palm Beach)

Glades Central Raiders
(Belle Glade)

Jesuit Tigers
(Tampa)

Jupiter Warriors
(Jupiter)

Lake Worth Trojans
(Lake Worth

Palm Beach Central
Broncos
(Wellington)

Park Vista Cobras
(Boynton Beach)

Royal Palm Beach
Wildcats
(Roya Palm Beach)

Santaluces Chiefs
(Lantana)

Seminole Ridge Hawks
(Loxahatchee)

Wellington Wolverines
(Wellington)

West Boca Raton Bulls
(Boca Raton)

Benjamin Buccaneers
(North Palm Beach)

Dade Christian Crusaders
(Dadeville)

Zephyrhills Bulldogs
(Zephyrhills)

Baldwin Indians
(Baldwin)

Academy of Lakes
Pioneers
(Land O' Lakes)

Alonso Ravens
(Tampa)

Durant Cougars
(Plant City)

East Lake Eagles
(East Lake)

Fort Meade Miners
(Fort Meade)

Hernando Leopards
(Brooksville)

Hillsborough Terriers
(Tampa)

Northside Christian
Mustangs
(St. Petersburg)

Ridgewood Rams
(New Port Richey)

Shorecrest Chargers
(St. Petersburg)

Sprinsgtead Eagles
(Spring Hill)

Lake Mary Rams
(Lake Mary)

Agape Christian Saints
(Orlando)

Apopka Blue Darters
(Apopka)

Bishop Moore Hornets
(Orlando)

Boone Braves
(Orlando)

Celebration Storm
(Celebration)

Central Florida Christian
Eagles
(Ocoee)

Colonial Granadiers
(Orlando)

Cypress Creek Bears
(Orlando)

Edgewater Eagles
(Orlando)

Evans Trojans
(Orlando)

First Academy Royals
(Orlando)

Foundation Acad. Lions
(Winter Garden)

Gateway Panthers
(Kissimmee)

Hagerty Huskies
(Oviedo)

Harmony Longhorns
(Harmony)

Jones Tigers
(Orlando)

Lake Brantley Patriots
(Altamonte Springs)

Lake Howell Silver Hawks
(Winter Park)

Liberty Chargers
(Kissimmee)

Lyman Greyhounds
(Longwood)

Masters Acad. Eagles
(Oviedo)

Oak Ridge Pioneers
(Orlando)

Ocoee Knights
(Ocoee)

Orangewood Christian
Rams
(Maitland)

Osceola Kowboys
(Kissimmee)

Pine Castle Christian
Eagles
(Orlando)

Poinciana Eagles
(Kissimmee)

St. Cloud Bulldogs
(St. Cloud)

Trinity Prep Saints
(Winter Park)

University Cougars
(Orlando)

Wekiva Mustangs
(Apopka)

Winter Park Wildcats
(Winter Park)

Freedom Patriots
(Orlando)

Gulf Buccaneers
(New Port Richey)

Hudson Cobras
(Hudson)

Lake Highland Prep
Highlanders
(Orlando)

Lake Mary Prep Griffins
(Lake Mary)

Olympia Titans
(Orlando)

Pasco Pirates
(Dade City)

Seminole Seminoles
(Sanford)

Sunlake Seahawks
(Land O'Lakes)

Timber Creek Wolves
(Orlando)

Winter Springs Bears
(Winter Springs)

Wiregrass Ranch Bulls
(Wesley Chapel)

Choctaw Indians
(Ft. Walton Beach)

Avon Park Red Devils
(Avon Park)

Fort Walton Beach
Vikings
(Fort Walton)

Nease Panthers
(Ponte Vedra)

Plant Panthers
(Tampa)

MacArthur North Eagles
(Miami)

Cardinal Gibbons Chiefs
(Ft. Lauderdale)

Largo Packers
(Largo)

Niceville Eagles
(Niceville)

Ft. Lauderdale Flying L's
(F. Lauderdale)

Riverview Rams
(Sarasota)

Navarre Raiders
(Navarre)

Robinson Knights
(Tampa)

Blake Yellow Jackets
(Tampa)

Gaither Cowboys
(Tampa)

Jefferson Dragons
(Tampa)

Chamberlain Chiefs
(Tampa)

Lakeland Dreadnaughts
(Lakeland)

Bishop Verot Vikings
(Fort Myers)

Palm Harbor University
Hurricanes
(Palm Harbor)

Charlotte Tarpons
(Punta Gorda)

Columbus Explorers
(Miami)

Fort Meyers Green Wave
(Fort Meyers)

Madison County Central
Cowboys
(Madison)

Mainland Bucs
(Daytona Beach)

Manatee Hurricanes
(Bradenton)

Southeast Seminoles
(Bradenton)

Bolles Bulldogs
(Jacksonville)

Booker Tornadoes
(Sarasota)

Northwestern Bulls
(Miami)

Orange Park Raiders
(Orange Park)

Cocoa Beach Minutemen
(Cocoa Beach)

Astronaut War Eagles
(Titusville)

Bayside Bears
(Palm Bay)

Cocoa Tigers
(Cocoa)

Eau Gallie Commodores
(Melbourne)

Florida Air Falcons
(Melbourne)

Holy Trinity Episcopa
Tigers
(Melbourne)

Melbourne Bulldogs
(Melbourne)

Melbourne Central Catholic
Hustlers
(Melbourne)

Merritt Island Mustangs
(Merritt Island)

Merritt Island Christian
Cougars
(Merritt Island)

Palm Bay Pirates
(Melbourne)

Satellite Scorpions
(Sattellite Beach)

Space Coast Vipers
(Cocoa)

Titusville Terriers
(Titusville)

Viera Hawks
(Melbourne)

Baker County Wildcats
(Glen-St. Mary)

Clearwater Tornadoes
(Clearwater)

Countryside Cougars
(Clearwater)

Dunedin Falcons
(Dunedin)

Nature Coast Tech Sharks
(Brooskville)

Osceola Warriors
(Seminole)

Seminole Warhawks
(Seminole)

St. Petersburg
Green Devils
(St. Petersburg)

Carrollwood Day School
Patriots
(Tampa)

Eustis Panthers
(Eustis)

Everglades Gators
(Miramar)

Forest Wildcats
(Ocala)

Forrest Rebels
(Jacksonville)

Hawthorne Hornets
(Hawthorne)

Lely Trojans
(Naples)

Ocala Christian Acad.
Crusaders
(Ocala)

Trinity Catholic Celtics
(Ocala)

Vanguard Knights
(Ocala)

East Gadsden Jaguars
(Havanna)

Lake Nona Lions
(Orlando)

North Marion Colts
(Citra)

Rickards Raiders
(Tallahassee)

Land O'Lakes Gators
(Land O' Lakes)

Booker T Washington
Tornadoes
(Miami)

Cape Coral Seahawks
(Cape Coral)

Central Rockets
(Miami)

Dwyer Panthers
(Palm Beach Gardens)

Hialeah Thoroughbreds
(Hialeah)

Palmetto Panthers
(Miami)

Southridge Spartans
(Miami)

Treasure Coast Titans
(Port St. Lucie)

Lehigh Lightning
(Lehigh Acres)

Leon Lions
(Tallahassee)

Tampa Catholic Crusaders
(Tampa)

George Jenkins Eagles
(Lakeland)

South Lake Eagles
(Groveland)

Venice Indians
(Venice)

Braden River Pirates
(Bradenton)

Hilliard Flashes
(Hilliard)

King Lions
(Tampa)

Sickles Gryphons
(Tampa)

Spoto Spartans
(Tampa)

Steinbrenner Warriors
(Tampa)

Tampa Bay Tech Titans
(Tampa)

East River Falcons
(Orlando)

LaBelle Cowboys
(LaBelle)

Aucilla Christian Warriors
(Monticello)

FAMU High Rattlers
(Tallahassee)

Florida High Seminoles
(Tallahassee)

Franklin Co Seahawks
(Eastpoint)

Godby Cougars
(Tallahassee)

Jefferson County Tigers
(Monticello)

Lawton Chiles Timberwolves
(Tallahassee)

Liberty County Bulldogs
(Bristol)

Maclay Marauders
(Tallahassee)

North Florida Christian
Eagles
(Tallahassee)

Taylor County Bulldogs
(Perry)

Wakulla War Eagles
(Crawfordville)

West Gadsden Panthers
(Greensboro)


John Paul Catholic Panthers
(Tallahassee)


Lennard Longhorns
(Tampa)

Leto Falcons
(Tampa)

Robert F. Munroe Bobcats
(Quincy)

Bloomingdale Bulls
(Valrico)

East Bay Indians
(East Bay)

Kathleen Red Devils
(Lakeland)

Newsome Wolves
(Newsome)

Palmetto Tigers
(Palmetto)

Riverview Sharks
(Tampa)

Lake Weir Hurricanes
(Ocala)

Barron Collier Cougars
(Naples)

Community Sch of Naples
Seahawks
(Naples)

Golden Gate Titans
(Naples)

Immokalee Indians
(Immokalee)

Heritage Panthers
(Palm Bay)

Naples Golden Eagles
(Naples)

Palmetto Ridge Bears
(Naples)