South Carolina High School Helmets


Camden Military Acad.
Cadets
(Camden)


AC Flora Falcons
(Columbia)


Berea Bulldogs
(Berea)


Blythewood Bengals
(Blythewood)


Boiling Springs Bulldogs
(Boiling Springs)


Brookland-Cayce
Bearcats
(Cayce)


Camden Bulldgos
(Camden)


Cardinal-Newman
Cardinals
(Columbia)


Chesnee Eagles
(Chesnee)


Chester Cyclones
(Chester)


Christ Church Episcopal
Cavaliers
(Greenville)


Clinton Red Devils
(Clinton)


Daniel Lions
(Central)


Dreher Blue Devils
(Columbia)


Dutch Fork Silver Foxes
(Irmo)


Easley Green Wave
(Easley)


Eastside Eagles
(Taylors)


Eau Claire Shamrocks
(Columbia)


Fairfield Central Griffins
(Fairfield)


Gilbert Indians
(Gilbert)


Greenville Red Radiers
(Greenville)


Hammond Skyhawks
(Columbia)


Heathwood Hall
Highlanders
(Columbia)


Hillcrest Rams
(Simpsonville)


J.L. Mann Patriots
(Greenville)


Keenan Raiders
(Columbia)


Lower Richmond
Diamond Hornets
(Hokins)


Lugoff-Elgin Demons
(Lugoff)


Ninety Six Wildcats
(Ninety Six)


Pelion Panthers
(Pelion)


Pickens Blue Flame
(Pickens)


Riverside Warriors
(Greenville)


Wade Hampton Generals
(Greenville)


Wren Hurricanes
(Piedmont)


McBee Panthers
(McBee)


Abbeville Panthers
(Abbeville)


Belton-Honea Path Bears
(Honea)


Byrnes Rebels
(Duncan)


Calhoun Falls Flashes
( Calhoun Falls)


Carolina Trojans
(Greenville)


Dixie Hornets
(Due West)


Fox Creek Predators
(North Augusta)


Gaffney Indians
(Gaffney)


Greenwood Eagles
(Greenwood)


Greer Yellow Jackets
(Greer)


Landrum Cardinals
(Landrum)


Laurens Raiders
(Laurens)


Liberty Red Devils
(Liberty)


Mauldin Mavericks
(Mauldin)


Northwestern Trojans
(Rock Hill)


Pendleton Bulldogs
(Pendleton)


Palmetto Mustangs
(Williamston)


Seneca Bobcats
(Seneca)


Southside Tigers
(Greenville)


Southside Christian
Sabres
(Simpsonville)


Spartanburg Vikings
(Spartanburg)


Travelers Rest Devil Dogs
(Travelers Rest)


Union County
Yellow Jackets
(Union)


Walhalla Razorbacks
(Walhalla)


Wando Warriors
(Mt. Pleasant)


West Oak Warriors
(Westminster)


Westside Rams
(Anderson)


Woodruff Wolverines
(Woodruff)


Beaufort Eagles
(Beaufort)


Berkeley Stags
(Moncks Corner)


Bishop England Bishops
( Daniel Island)


Blue Ridge Tigers
(Greer)


Colleton County Cougars
(Walterboro)


Fort Dorchester Patriots
(North Charleston)


Goose Creek Gators
(Goose Creek)


Hanahan Hawks
(Hanahan)


Manning Monarchs
(Manning)


Stall Warriors
(North Charleston)


Stratford Knights
(Goose Creek)


Summerville Green Wave
(Summerville)


Woodmont Wildcats
(Piedmont)


Batesburg-Leesville
Panthers
(Batesburg)


Columbia Capitals
(Columbia)


Chapman Panthers
(Inman)


Crescent Fighting Tigers
(Iva)


Emerald Vikings
(Greenwood)


Newberry Bulldogs
(Newberry)


North Augusta
Yellow Jackets
(North Augusta)


Lake City Panthers
( Lake City)


Mid Carolina Rebels
(Prosperity)


Clover Blue Eagles
(Clover)


Cheraw Braves
(Cheraw)


Rock Hill Bearcats
(Rock Hill)


Bamberg-Ehrhardt
Red Raiders
(Bamberg)


Blackville-Hilda Hawks
(Blackville)


Edisto Cougars
(Cordova)


Silver Bluff Bulldogs
(Jackson)


Carver's Bay Bears
(Hemingway)


Great Falls Red Devils
(Great Falls)


Hannah-Pamplico Raiders
(Pamplico)


Hemingway Tigers
(Hemingway)


Indian Land Warriors
( Fort Mill)


Johnsonville Flashes
(Johnsonsville)


Lake View Wild Gators
( Lake View)


Latta Vikings
(Latta)


Lewisville Lions
(Richburg)


Nation Ford Falcons
(Roch Hill)


North Central Knights
(Kershaw)


Ridge Spring-Monetta
Trojans
(Monetta)


Wilson Tigers
(Florence)


Broome Centurions
(Spartanburg)


Ridge View Blazers
(Columbia)


Aiken
Fighting Green Hornets
(Aiken)


Chesterfield Rams
(Chesterfield)


Darlington Falcons
(Darlington)


Lakewood Gators
(Sumter)


Lee Central Stallions
(Bishopville)


South Florence Bruins
(Florence)


Lamar Silver Foxes
(Lamar)


Scott's Branch Eagles
(Summerton)


Timmonsville Whirlwinds
(Timmonsville)


Wagener-Salley
War Eagles
(Wagener)


Ware Shoals
Purple Hornets
(Ware Shoals)


Airport Eagles
(Columbia)


Central Eagles
(Pageland)


Conway Tigers
(Conway)


Crestwood Knights
(Sumter)


Georgetown Bulldogs
(Georgetown)


Irmo Yellow Jackets
(Columbia)


Lancaster Bruins
(Lancaster)


Marlboro County
Bulldogs
(Bennettsville)


Myrtle Beach Seahwaks
(Myrtle Beach)


N. Myrtle Beach Chiefs
(North Myrtle Beach)


Richlands Northeast
Cavaliers
(Columbia)


South Aiken
Thoroughbreds
(Aiken)


Sumter Gamecocks
(Sumter)


West Florence Knights
(Florence)


White Knoll
Timberwolves
(Lexington)


Mullins Auctioneers
(Mullins)


Dorman Cavaliers
(Roebuck)


Lexington Wildcats
(Lexington)


South Pointe Stallions
(Rock Hill)


Spring Valley Vikings
(Columbia)


York Cougars
(York)


Saluda Tigers
(Saluda)


Ben Lippen Falcons
(Columbia)


Orangeburg Prep
Indians
(Orangeburg)


Thomas Sumter Acad.
Generals
(Dalzell)


Wilson Hall Barons
(Sumter)


West Ashley Wildcats
(Charleston)


Barnwell Warhorses
(Barnwell)


McCormick Chiefs
(McCormick)


Williston-Elko
Blue Devils
(Williston)


Swansea Tigers
(Swansea)


Strom Thurmond Rebels
(Johnston)


T.L. Hanna Yellow Jackets
(Anderson)


Blacksburg Wildcats
(Blacksburg)


Calhoun County Saints
(St. Matthews)


C.A. Johnson
Green Hornets
(Columbia)


Fort Mill Yellow Jackets
(Fort Mill)


Whitmire Wolverines
(Whitmore)


Orangeburg-Wilkinson
Bruins
(Orangeburg)


Cane Bay Cobras
(Summerville)


Burke Bulldogs
(Charleston)


Academic Magnet Raptors
(North Charleston)


Ashley Ridge Swamp Foxes
(Summerville)


Battery Creek Dolphins
(Beaufort)


Midland Valley Mustangs
(Graniteville)


North Charleston Cougars
(North Charleston)


Pinewood Prep Panthers
(Summerville)


Northwood Academy
Chargers
(North Charleston)


Buford Yellow Jackets
(Buford)


Dillon Wildcats
(Dillon)


Porter-Gaud Cylcones
(Charleston)


James Island Charter
Trojans
(Charleston)


Carolina Forest Panthers
(Myrtle Beach)


Timberland Wolves
(St. Stephen)


Andrew Jackson Volunteers
(Kershaw)


Andrews Yellow Jackets
(Andrews)


Garrett Acad of Technology
Falcons
(North Charleston)


Socastee Braves
(Myrtle Beach)


Aynor Blue Jackets
(Conway)


Hartsville Red Foxes
(Hartsville)


Hilton Head Seahawks
(Hilton Head)


Waccamaw Warriors
(Georgetown)

Chapin Eagles
(Chapin)

Kingstree Jaguars
(Kingstree)

Bluffton Bobcats
(Bluffton)

Baptist Hill Bobcats
(Hollywood)

Creek Bridge Warriors
(Grasham)

East Clarendon
Wolverines
(Turbeville)

Lake Marion Gators
(Santee)

Allendale-Fairfax Tigers
(Fairfax)

Woodland Wolverines
(St. George)

Hardeeville Hurricanes
(Hardeeville)

Military Magnet eagles
(North Charleston)

Estill Gators
(Estill)

Loris Lions
(Loris)

Riddeland Jaguars
(Ridgeland)

St. John's Chr Acad
Cavaliers
(Moncks Corner)

Whale Branch Warriors
(Beaufort)

C.E. Murray War Eagles
(Greelyville)

Cross Trojans
(Cross)

Green Sea-Floyds
Trojans
(Green Sea)

Marion Swamp Foxes
(Marion)

North Eagles
(North)

St. John's Islanders
(John's Island)

Branchville
Yellow Jackets
(Branchville)

Denmark-Olar Vikings
(Denmark)

Hunter Kinard Tyler
Trojans
(Neeses)

St. Joseph's Catholic
Knights
(Greenville)

Wade Hampton
Red Devils
(Hampton)